Presedintele Romaniei, Klaus Iohannis, a semnat decretele de numire in functiile de judecator sau procuror

Presedintele Romaniei Klaus Iohannis

Președintele României, domnul Klaus Iohannis, a semnat decretele de numire în funcţia de judecător sau procuror a candidaților care au promovat examenul de capacitate organizat în perioada 1 iulie – 3 noiembrie 2016.

Numire în funcția de judecător:

  • Doamna Geanina – Ioana Marincaş – Judecătoria Zalău
  • Doamna Danina – Oana Flore – Judecătoriei Timişoara
  • Doamna Costela Dumitrache – Judecătoria Lieşti
  • Doamna Oana – Irina Stoenescu – Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
  • Domnul George – Alexandru Lazăr – Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
  • Doamna Dorina Georgiana Bobeică – Chiriţă – Judecătoria Târgovişte
  • Domnul Silviu – Daniel Socol – Judecătoria Braşov
  • Doamna Alexandra Halip – Judecătoria Iaşi
  • Doamna Liliana – Dorina Răducu – Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti
  • Doamna Marinela Aniela Georgescu – Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
  • Doamna Andreea – Mălina Niţică – Judecătoria Timişoara
  • Doamna Elena – Alina Nechifor – Judecătoria laşi
  • Domnul Doru – Vlad Cîrjan – Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
  • Domnul Ionuţ – Ovidiu Borlan – Judecătoria Cluj Napoca
  • Doamna Anabela – Cristina Colesniuc – Judecătoria Botoşani
  • Doamna Andrada – Maria Turţi – Judecătoria Bistriţa
  • Doamna Irina Geană – Judecătoria Sectarului 4 Bucureşti
  • Doamna Roxana Rusu – Judecătoria Bacău
  • Doamna Alexandra Coca – Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
  • Domnul Cosmin Sterea – Grossu – Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
  • Doamna Anita Ioniţi – Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
  • Doamna Anca – Emanuela Mihai – Judecătoria Cluj Napoca
  • Domnul Marian Solomon – Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
  • Doamna Tatiana Bîrţă – Judecătoria Craiova
  • Doamna Ruxandra Peter – Judecătoria Cluj Napoca
  • Doamna Mădălina Nicoleta Vârtopeanu – Judecătoria Timişoara
  • Domnul Nicolae – Sergiu Cârlan – Judecătoria Cluj Napoca
  • Doamna Cosmina Codrescu – Judecătoria Cluj Napoca
  • Doamna Anamaria – Renata Vida – Judecătoria Arad
  • Doamna Andreea – Cristina Vlăsceanu – Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
  • Doamna Oana – Georgiana Sersea – Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
  • Doamna Alina – Gabriela Baron – Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
  • Doamna Sabina – Simona Cotoară – Judecătoria Turda
  • Domnul Petru Ionaş – Judecătoria Hunedoara
  • Doamna Iuliana Creţu – Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
  • Domnul Silviu – Alexandru Ciorsac – Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
  • Doamna Felicia – Tincuţa Rarinca – Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
  • Doamna Romina Florina Bondor – Judecătoria Arad
  • Doamna Andreea – Raluca Irimia – Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
  • Doamna Aida – Sorina Sîrbu – Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
  • Doamna Andreea – Elisabeta Suciu – Judecătoria Gherla
  • Doamna Alina – Mihaela Vasilache – Judecătoria Sectarului 6 Bucureşti
  • Doamna Mădălina Sălăjan – Judecătoria Marghita
  • Doamna Andreea – Simona Suciu – Judecătoria Sectorului 5 Bucureşti
  • Doamna Ana – Olivia Arion – Judecătoria Suceava
  • Doamna Delia – Maria Vlas – Judecătoria Dej
  • Domnul Bogdan Lucian Cornea – Judecătoria Balş
  • Domnul Dan Vîlcu – Judecătoria Tecuci
  • Domnul Florin – Beniamin Chichineşdi – Judecătoria Beiuş
  • Doamna Diana – Caterina Coman – Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
  • Doamna Andreea – Mădălina Popescu – Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti
  • Doamna Carmen – Elena Ştefan – Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
  • Doamna Raluca – Ioana Cîrlănaru-China – Judecătoria Gherla
  • Doamna Lorena – Maria Dobrii – Judecătoria Zărneşti
  • Doamna Andreea – Mariana Sima – Judecătoria Balş
  • Doamna Crina Tămăzlăcaru – Judecătoria Alba Iulia
  • Doamna Irina – Veronica Truică – Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
  • Doamna Diana – Maria Bichiş – Judecătoria Dej
  • Doamna Diana – Gica Siclitaru – Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
  • Domnul Alexandru – Daniel Cozilec – Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  • Doamna Georgiana – Gianina Răduţa – Judecătoria Focşani
  • Doamna Alina – Daniela Ursu – Judecătoria Paşcani
  • Domnul Costică Balaban – Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
  • Doamna Alina – Marilena Oprea – Judecătoria Piteşti
  • Doamna Mihaela Ghebaură – Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
  • Doamna Mihaela Cristina Lică – Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
  • Domnul Bogdan – Cristian Stănciulescu – Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
  • Domnul Victor Penteleev – Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
  • Doamna Oana – Elena Strugariu – Judecătoria Suceava
  • Doamna Anamaria-Georgiana Flucuş – Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
  • Domnul Mihnea-Valentin Stoicescu – Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  • Doamna Emanuela Popescu – Judecătoria Bacău
  • Doamna Ana – Maria Achim – Judecătoria Ploieşti
  • Doamna Rafaela Neaga – Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti
  • Doamna Andreea – Olivia Ripiceanu – Judecătoria Botoşani
  • Doamna Cristiana – Camelia Cărpinean – Judecătoria Dej
  • Doamna Roxana – Mihaela Enache – Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  • Doamna Stela Stoicescu – Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
  • Doamna Loredana Foltea – Creţu – Judecătoria Moineşti
  • Doamna Irina Carastoian – Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  • Doamna Oana – Maria Matei – Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  • Doamna Ana – Maria Crînguş – Echert – Judecătoria Piteşti
  • Doamna Irina Popa – Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  • Domnul Marius – Dan Armaşu – Judecătoria Paşcani
  • Doamna Irina Domniţeanu – Judecătoria Brăila
  • Domnul Alexandru Acatrinei – Judecătoria Gura Humorului
  • Domnul Ionuţ – Dragoş Crînguş – Judecătoria Piteşti
  • Doamna Anda Irina Ivan Enescu – Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  • Doamna Anca – Cristina Marin – Judecătoria Făgăraş
  • Doamna Claudia Stîngă – Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  • Doamna Ioana – Cristina Iancu – Judecătoria Galaţi
  • Doamna Maria – Roxana Codreanu – Judecătoria Constanţa
  • Doamna Mirela – Alexandra Popescu – Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  • Doamna Anca Arcaş – Judecătoria Aiud
  • Doamna Oana – Larisa Mihul – Judecătoria Paşcani
  • Doamna Mihaela – Roxana – Ioana Bădulescu – Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  • Doamna Virginia – Elena Zidărescu – Judecătoria Focşani
  • Doamna Laura – Ştefana Ţirică – Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  • Domnul Bogdan – Sebastian Gavrilă – Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  • Doamna Mihaela Ciomaga – Matostat – Judecătoria Botoşani
  • Doamna Norica- Nicoleta Iordache – Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  • Doamna Oana Valeria Chiriţă – Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  • Doamna Mihaela – Georgiana Unghianu – Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  • Domnul Iustin Teodor Vasile – Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  • Domnul Marian – Cristian Alexe – Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  • Doamna Georgiana – Edwina Guiu – Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  • Domnul Ionel Pădurariu – Judecătoria Zărneşti
  • Domnul George – Octavian Nicolae – Judecătoria Cornetu
  • Doamna Irina Timofte – Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  • Domnul Ionuţ Cristea – Judecătoria Piteşti
  • Doamna Corina Dumitru – Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti
  • Domnul Adrian Bulai – Judecătoria Paşcani
  • Domnul Bogdan-Mihai Dumitru – Judecătoria Constanţa
  • Domnul Bogdan – Petru – Nicolae Ionescu – Judecătoria Videle
  • Domnul Marcel – Teodor Mitru – Judecătoria Filiaşi
  • Domnul Constantin – Alexandru Rujan – Judecătoria Buftea
  • Doamna Andreea Păcurar – Judecătoria Şimleu Silvaniei
  • Domnul Dragoş – Valentin Mirea – Judecătoria Cornetu
  • Domnul Alexandru Bică – Judecătoria Segarcea
  • Doamna Gabriela Elisabeta Precup – Judecătoria Baia Mare
  • Domnul Constantin – Ioan Dari – Judecătoria Buftea
  • Doamna Monica Criste – Judecătoria Buftea
  • Doamna Anca Ioana Cojocaru – Judecătoria Agnita
  • Domnul Marius – Aurelian Nicolae – Judecătoria Videle
  • Domnul Tiberiu – Claudiu Butaliu – Judecătoria Buftea
  • Domnul Cosmin – Virgil Cornoiu – Judecătoria Videle
  • Doamna Mihaela Avram – Judecătoria Piteşti
  • Domnul Dragoş Catrinoiu – Judecătoria Târgu Mureş
  • Domnul Florin Eugen Baboş – Judecătoria Jibou
  • Doamna Anita – Georgiana Chivu – Judecătoria Alexandria

Numire în funcția de procuror:

  • Doamna Angela – Alexandra Manole – Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov
  • Domnul Lorin Tăbîrţa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  • Domnul Leontin Matei – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
  • Domnul Ionuţ Drîmbă – Parchetul de pe lângă Judecătoria Focşani
  • Doamna Raluca – Mihaela Păduraru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti
  • Domnul Mircea – Florin Munge – Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  • Doamna Dorina Sârghi – Parchetul de pe lângă Judecătoria Roman
  • Doamna Alexandra Alecsiu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Gura Humorului
  • Doamna Mihaela – Adriana Moacă – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  • Domnul Oprică-Florin Cîrciumaru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
  • Domnul Viorel – Florin Şerban – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
  • Domnul Mihai – Mădălin Carnariu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamţ
  • Doamna Maria – Cristina Mihuţ – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
  • Doamna Roxana Ciotu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  • Doamna Aurelia-Mădălina Şurtea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  • Doamna Andra Duţescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti
  • Doamna Bianca-Dana Carnariu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Piatra Neamţ
  • Doamna Mihai-Alexandru Dobre – Parchetul de pe lângă Judecătoria Arad
  • Doamna Ada Tetean-Vinţeler – Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla
  • Doamna Cosmina-Mihaela Vieru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Zărneşti
  • Doamna Alina-Andreea Ghiţă – Parchetul de pe lângă Judecătoria Turda
  • Domnul Ioan-Andrei Stoian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Reghin
  • Doamna Adina-Octavia Tatu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buzău
  • Domnul Bobby Sorin Stroescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  • Doamna Oana-Alina Chiriac – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  • Doamna Iulia Diana Salmarici – Parchetul de pe lângă Judecătoria Medgidia
  • Doamna Gabriela-Amalia Petruşcă – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  • Domnul Alexandru Oancea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Gherla
  • Doamna Denisia Voroneanu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoşani
  • Doamna Adriana Pau – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buftea
  • Domnul Alexandru-Sever Stan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Giurgiu
  • Domnul Dragoş Olteanu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  • Doamna Andra-Laura Nicoară – Parchetul de pe lângă Judecătoria Dej
  • Doamna Elena-Cristina Ionaşcu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  • Domnul Constantin Tăbăreanu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  • Domnul Robert-Virgil Scorţa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Petroşani
  • Domnul Mihai-Laurenţiu Vasilescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Olteniţa
  • Domnul Constantin Topliceanu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Piteşti
  • Doamna Irina Ungureanu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sighişoara
  • Domnul Sergiu Bulat – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  • Domnul Laurenţiu-Mirel Todea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Timişoara
  • Domnul Adrian Drăgan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Huedin
  • Doamna Veronica Buzenschi – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bicaz
  • Domnul Dragoş-Daniel Tatu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Râmnicu Sărat
  • Doamna Alina-Maria Gavrilă – Parchetul de pe lângă Judecătoria Mediaş
  • Domnul Valentin-Gheorghe Toduţa – Parchetul de pe lângă Judecătoria Beiuş
  • Doamna Maria-Magdalena Ilyes – Parchetul de pe lângă Judecătoria Hunedoara
  • Doamna Andreea Irina Paraschiv – Parchetul de pe lângă Judecătoria Brezoi
  • Domnul Traian-Laurenţiu Iancu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Galaţi
  • Domnul Cătălin-Olivian Ionaşcu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Bacău
  • Doamna Ioana Dănilă Vacaru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoşani
  • Doamna Angela-Bianca Ispas – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sălişte
  • Doamna Anca-Clara Panciuc – Parchetul de pe lângă Judecătoria Rădăuţi
  • Domnul Vlad Diremia – Parchetul de pe lângă Judecătoria Roşiori de Vede
  • Doamna Diana Călinescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Suceava
  • Doamna Raluca Pricop – Parchetul de pe lângă Judecătoria Zărneşti
  • Domnul Sorin-Adrian Fomin – Parchetul de pe lângă Judecătoria Rădăuţi
  • Doamna Iuliana Bătrînu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Focşani
  • Doamna Denisa-Minodora Dospinescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Moineşti
  • Domnul Valeriu-Marcel Iordache – Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploieşti
  • Doamna Andreea-Isabella Stoian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Buhuşi
  • Doamna Cristina Beatrice Pitrop – Parchetul de pe lângă Judecătoria Constanţa
  • Doamna Alexandra Teona Sava – Parchetul de pe lângă Judecătoria Hârlău
  • Doamna Anca Popescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Focşani
  • Domnul Andrei Ostafie – Parchetul de pe lângă Judecătoria Botoşani
  • Doamna Mihaela-Alexandra Buzoianu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Călăraşi
  • Domnul Dan Blănaru – Parchetul de pe lângă Judecătoria Câmpulung Moldovenesc
  • Domnul Alexandru-Liviu Colceriu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Întorsura Buzăului
  • Domnul Vlad Cristian Benchea – Parchetul de pe lângă Judecătoria Sebeş
  • Domnul Clement-Virgil Marian – Parchetul de pe lângă Judecătoria Baia Mare
  • Doamna Delia-Ştefana Moldovan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Beclean
  • Domnul Şerban-Ştefan Codrescu – Parchetul de pe lângă Judecătoria Balş
  • Doamna Alexandra Bîrlan – Parchetul de pe lângă Judecătoria Deva

Sursa: www.presidency.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *